POTRUBNÉ VENTILÁTORY

R, RS, ZERO Z-BOX

Skriňa Skriňa, konštruovaná ako tlmič hluku, je vyrobená z pozinkovaného plechu. Dosky z minerálnych vlákien, 50 mm hrubé a obloženie z dierovaného plechu pohlcujúci zvuk. Kryt je možné ľahko odskrutkovať, čím sa získa prístup do priestoru skrine pre čistenie a údržbu. Motor s obežným kolesom a špirálovou skriňou možno demontovať.

Obežné koleso Motor s vnútorným rotorom, krytie IP 44 s ochranou proti vlhkosti, guličkovými ložiskami a vstavaným tepelným kontaktom pre ochranu motora. Dopredu zahnuté obežné koleso s obojstranným nasávaním, dynamicky a staticky vyvážené podľa DIN / ISO 1940 na akostný stupeň G 2,5.

Montáž Pre montáž sa používajú pevné vinuté trúbky s lemovaním (spiro), pružné hliníkové alebo z umelej hmoty normovaných priemerov. Pre použitie vo viacerých podlažiach treba dodržiavať požiarne technické smernice.

R, RS

Účelné a technicky ideálne riešenie spojuje výhody axiálnych ventilátorov - priami prietok a jednoduchá montáž s veľkou tlakovou stabilitou, s nízkou hlučnosťou a najlepšou účinnosťou aj radiálnych ventilátorov.

Umelá Hmota
Veľkosť RS 100 L - RS 315 L majú elegantnú skriňu z nárazuvzdornej, ťažko horľavej umelej hmoty s integrovanou svorkovnicou, krytie IP 44 a vnútornou riadiacou plochou. Obežné koleso do veľkosti RS 315 je umelej hmoty, veľkosti RS 315 L je z pozinkovaného plechu. Pohon zaisťuje motor s vnútorným rotorom umiestnený v radiálnom kolese, krytie IP 44. Elektrické prevedenie podľa VDE 0530, izolácia triedy B s dodatočnou impregnáciou proti vlhkosti a vstavaným tepelným kontaktom, zapojenie v sérií s vinutím motora. Prevedenie RS 315 Ex je bez tepelnej ochrany. Ventilátory sú dodávané samostatne v kartónových obaloch pripravené k montáži.

Kovové
Veľkosť R 100 - 315 majú skriňu vyrobenú z pozinkovaného plechu a R 355 z hliníku. Pohon zaisťuje motor s vnútorným rotorom umiestnený v radiálnom kolese, krytie IP 44. Elektrické prevedenie podľa VDE 0530, izolácia triedy B s dodatočnou impregnáciou proti vlhkosti a vstavaným tepelným kontaktom, zapojenie v sérií s vinutím motora.

Montáž
Pre montáž sa používajú pevné vinuté trúbky s lemovaním (spiro), pružné hliníkové alebo z umelej hmoty normovaných priemerov. Pre použitie vo viacerých ch podlažiach treba dodržiavať požiarne technické smernice.

Potrubne ventilátory a Zero-boxy
do kruhového potrubia s priemerom od 125 do 400 mm:

- max. V=2.600 m3/h
- max. Dpt=450 Pa
- 100 % regulovatelné
- stabiliný tlakový výkon


Späť